Jedliczanka (koło Łodzi) zaprasza firmy do skorzystania z sal konferencyjnych. Mamy do dyspozycji dwie sale konferencyjne. Bliska lokalizacja Łodzi, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku (Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Zgierz, Łódź) sprawiają, że ośrodek jest idealnym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych.
Baner przedstawiający sale konferencyjne

Sala konferencyjna - dla profesjonalistów


Jedliczanka to doskonałe miejsce dla przeprowadzenia kameralnych spotkań szkoleniowych i konferencyjnych. Do dyspozycji mają Państwo:

  • salę konferencyjną do 60 osób;
  • salę konferencyjną do 20 osób.

Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt do prowadzenia konferencji i szkoleń: rzutnik multimedialny, tablice, ksero, telewizor, magnetowid, i bezprzewodowy dostęp do internetu. Sale są zaciemnione z możliwością konfiguracji ustawień stołów i krzeseł.

Otaczający ośrodek las zapewnia ciszę i spokój przy prowadzeniu wszelakiego rodzaju spotkań, co pozwala dłużej utrzymać koncentrację.

(...) Właściciele ośrodka, poza niepowtarzalnymi walorami przyrody, w którą wkomponowany został hotel z rozległym zapleczem konferencyjnym, zapewniają uczestnikom wyjątkowo sprawną obsługę, smaczne, domowe posiłki, udogodnienia i atrakcje w postaci sauny, sprzętu sportowego, komory solnej, itp., i co najważniejsze rodzinną atmosferą sprzyjającą kreatywności, integracji zespołów i aktywnemu wypoczynkowi. (...)
Kemira GrowHow Sp. z o.o.
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Krzysztof Śliwa
Widok dużej sali konferencyjnej
Widok małej sali konferencyjnej

W celu uzyskania dodatkowych informacji wraz z aktualną ofertą konferencyjną prosimy o kontakt telefoniczny: 0-601 23 77 61. Orientacyjne ceny wynajmu sal podane są w Cenniku.

Jak można udanie spędzić czas po konferencji lub szkoleniu?

Szkolenia i konferencje mogą Państwo zakończyć imprezą integracyjną lub plenerową przy grillu albo ognisku. Proponujemy także, aktywne formy rozrywki, co bardzo sprzyja integracji. Dzięki współpracy ze specjalistycznymi firmami możemy Państwu zaproponować kuligi oraz inne atrakcje, takie jak: wspinaczka, różne gry zespołowe, paintball, itd.

Mogą Państwo również skorzystać z sali klubowej w której można zrelaksować się przy muzyce i drinkach.

Więcej szczegółów dostępnych jest w Ofercie.


Jedlicze A
ul. Jedlinowa 13
95-073 Grotniki
tel: 0 601 23 77 61
e-mail: info@jedliczanka.pl
Dysponujemy:
1,2,3,4-osobowe pokoje
restauracja
parking
sala konferencyjna
sala bankietowa
sala klubowa
wjiata zadaszona
miejsca na ognisko
miejsca na grila
sauna
boisko do siatkówki
boisko do piłki nożnej
copyright © 2008 Jedliczanka
designed by Arsit