Jedliczanka zaprasza do skorzystania z Sali bankietowej. Bliska lokalizacja Łodzi, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku (Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Zgierz, Łódź) w otoczeniu lasów sprawiają, że ośrodek jest idealnym miejscem do organizowania imprez rodzinnych: wesel, komunii, chrzcin, urodzin i innych imprez okolicznościowych. Klimat tu panujący jest wyjątkowy i dobry nastrój udziela się wszystkim gościom.
Baner przedstawiający przybrany stół weselny i stół wiejski

Sala bankietowa - czas na dobrą zabawę


Jeśli chcą Państwo zorganizować przyjęcie weselne, komunie, chrzciny lub rocznice mamy do dyspozycji salę bankietową, która pomieści do 150 osób.

Wesela – przyjęcia weselne


Każda Para Młoda pragnie aby ich przyjęcie weselne było wyjątkowe. Widok sali bankietowej z przypraniem weselnym Pięknie przybrany i suto zastawiony stół wraz z pysznym ciastem domowej roboty podkreśli wyjątkowość przyjęcia i rodzinny charakter. Tradycyjnego klimatu dopełnia stół wiejski z pieczonym prosiakiem. Zadbamy o najmniejszy szczegół, aby to przyjęcie było wyjątkowe dla Młodej Pary, a Goście wspaniale się bawili oraz długo i z przyjemnością wspominali ten dzień.

W razie potrzeby możemy pomóc w doborze odpowiedniej orkiestry, kamerzysty i fotografa.

Przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, urodziny, rocznice, komunie)

Postaramy się, aby wszystko było jak najlepiej przygotowane od przybrania sali i stołów, po jadło. Naszą specjalnością jest ciasto domowej roboty, którym zachwycimy Państwa gości, a i domowa kuchnia dogodzi podniebieniom. Zadbamy o rodzinny klimat, aby Państwa goście czuli się swobodnie i dobrze bawili.

Poza tym dysponujemy pięknym ogrodem na 2 hektarowej działce, z dwoma stawami. Możliwość jest zorganizowania przyjęcia na powietrzu z dodatkowymi atrakcjami jak: kucyki, wróżki, rzeczy dmuchane, a zimą kulig.


Sylwester – bal sylwestrowy

Zapraszamy do zabawy w noc Sylwestrową z nami. W rytmach najpopularniejszych przebojów karnawałowych, przy dobrym jadle i wyjątkowej atmosferze mogą się Państwo szampańsko bawić do samego rana. Nie łatwo jest stworzyć niezapomniany i udany bal Sylwestrowy. Jednak mamy w tym już duże doświadczenie i śmiało możemy zagwarantować, że Sylwester u nas będziecie Państwo mieli udany.


Jedlicze A
ul. Jedlinowa 13
95-073 Grotniki
tel: 0 601 23 77 61
e-mail: info@jedliczanka.pl
Dysponujemy:
1,2,3,4-osobowe pokoje
restauracja
parking
sala konferencyjna
sala bankietowa
sala klubowa
wjiata zadaszona
miejsca na ognisko
miejsca na grila
sauna
boisko do siatkówki
boisko do piłki nożnej
copyright © 2008 Jedliczanka
designed by Arsit