Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Jedliczanki (Łódź / Grotniki). Znajdą Państwo w niej szczegółowe i aktualne informacje odnośnie możliwości zorganizowania: wesel, chrzcin, komunii, imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń, bankietów, imprez integracyjnych, imprez plenerowych. Jedliczanka jest pomiędzy Łodzią, Zgierzem, Aleksandrowem Łódzkim, Ozorkowem i Grotnikami. Bliska lokalizacja Łodzi i otaczający ośrodek las sprawiają, że to idealne miejsce do organizacji imprez firmowych i rodzinnych. Zapraszamy.
Baner przedstawia przybrany stół do imprezy okolicznościowej oraz pyszne ciasto domowej roboty

Oferta, której warto skosztować


Oferujemy Państwu zorganizowanie uroczystości rodzinnych i imprez firmowych w stylowym wnętrzu i rodzinnej atmosferze. Zapewniamy fachową obsługę, dekorację sal, smaczne, domowe jedzenie oraz dostosujemy się przy tym do Państwa indywidualnych życzeń.

Dysponujemy:

  • 35 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych
  • Salą bankietową do 150 osób.
  • Salą klubową do 60 osób.
  • Restauracją do 60 osób.
  • Salą konferencyjną I do 60 osób.
  • Salą konferencyjną II do 20 osób.
  • Sauną fińską i solną.
  • Salą solną.
  • Terenem leśnym z miejscami na ognisko i do grillowania, oraz zadaszonymi strzechą altankami, gdzie usiąść może do 200 osób
  • Boiskami do piłki nożnej i siatkówki plażowej.

Pokoje

Zależy nam, aby nasi Goście czuli się u nas wyjątkowo komfortowo. Dlatego mamy do Państwa dyspozycji stylowe pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe o wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i telewizor.

Aby poznać ceny pokoi zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem.

Restauracja

Oferujemy smaczne tradycyjne potrawy polskie. Restauracja dostępna jest wyłącznie dla naszych Gości.

Przyjęcia okolicznościowe (wesela, chrzciny, urodziny, rocznice, komunie, Sylwester)

Do Państwa dyspozycji mamy salę bankietową, gdzie możemy zorganizować dowolną imprezę rodzinną do 150 osób. Domowa kuchnia i rodzinny klimat z pewnością na długo pozostaną w pamięci Państwa i Państwa gości.

Więcej informacji znajdą Państwo na podstornie Sala bankietowa.

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

W Jedliczance odnajdą Państwo atmosferę sprzyjającą prowadzeniu konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Sala konferencyjna.

Sala klubowa

Zapraszamy Państwa do sali klubowej, gdzie przy dyskretnej muzyce można skosztować dobrych drinków oraz różnorodnych alkoholi i trunków. Klimat tego miejsca pozwala zacieśniać więzi przy lampce wina, jak również zapewnia dyskrecję podczas spotkań biznesowych. To doskonałe miejsce na zrelaksowanie się pryz stole bilardowym podczas przerw konferencyjnych bądź szkoleniowych.

Jest też możliwość zorganizowania głośnej zabawy przy Karaoke i muzyce puszczanej przez DJ'a.

Sala solna

Dla poprawienia samopoczucia i zdrowia warto skorzystać z sali solnej pełnej soli morskiej. Dostępna jest sauna solna i sauna sucha. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Sala solna.

Imprezy integracyjne i plenerowe

Z myślą o Państwa pracownikach proponujemy zorganizowanie imprezy integracyjnej lub plenerowej w Jedliczance. Tego typu spotkanie umotywuje Państwa pracowników do dalszej pracy, zacieśni więzi w grupie, dzięki czemu staną się zgranym, skutecznym i wydajnie współdziałającym ze sobą zespołem.

Organizowane przez nas imprezy integracyjne mogą odbywać się w jednej z sal konferencyjnych, bankietowej lub na świeżym powietrzu wśród drzew pod zadaszonymi strzechą altanami. Serwujemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, zaś na imprezy odbywające się na zewnątrz proponujemy dania z grilla.


(...) Okoliczne lasy, boiska, staw z ogródkiem piwnym pozwalają na organizowanie gier zespołowych na łonie natury oraz spotkań „z klimatem” (...)
Kemira GrowHow Sp. z o.o.
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Krzysztof Śliwai

Teren ośrodka pozwala na zorganizowanie plenerowych imprez nawet do 400 osób. Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu mamy bardzo duże możliwości organizacyjne. Dostępne są między innymi takie atrakcje jak: paintball, laser game, wspinaczka, wioska indiańska, kucyki, wróżki, dmuchane obiekty dla dzieci i dorosłych i wiele innych atrakcji.

Jedlicze A
ul. Jedlinowa 13
95-073 Grotniki
tel: 0 601 23 77 61
e-mail: info@jedliczanka.pl
Dysponujemy:
1,2,3,4-osobowe pokoje
restauracja
parking
sala konferencyjna
sala bankietowa
sala klubowa
wjiata zadaszona
miejsca na ognisko
miejsca na grila
sauna
boisko do siatkówki
boisko do piłki nożnej
copyright © 2008 Jedliczanka
designed by Arsit